Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

FASHION POINT

Kontakty

T: 0915 810 984

E: 1258@gut.cz

W: www.leecooper.sk

Otváracia doba

PO - NE 9:00 - 21:00

KVL JESEŇ – ZIMA AW22

V tejto novej sezóne KVL prináša sériu dokonalých kúskov pre každodenný život, mestské dobrodružstvo pokryté ľahkosťou ležérnych a smart casual kúskov.

Spojenie najnovších strihov súčasnosti s klasickými líniami, pre tích, ktorí oceňujú nestárnuce outfity. KVL prináša v chladnom období kolekciu, ktorá vyniká kvalitou použitých materiálov a citom pre detaily.

PÁNSKA KOLEKCIA

V kolekcii jeseň – zima 2022 KENVELO nájdete základné kúsky ležérneho a športového štýlu, ktoré nesmú chýbať v žiadnom šatníku pre čas trávený vonku.

Charakteristické pre túto sezónu sú kockované košele, jemné svetre a hrubé svetre so štylizovaným vzorom, jednoduché tričká s kolážou a športové nohavice. Významné miesto je venované prešívaným kabátom a vestám s kapucňou, ktoré perfektne odolávajú sezónnym nízkym teplotám.

Všetky modely sú pokryté širokou škálou farieb od čiernej, tmavomodrej, červenej, bielej, smaragdovo zelenej a sivej, harmonicky kombinované s dizajnom.

Denim zostáva jednou z najdôležitejších častí kolekcie.

Džínsové bundy a nepostrádateľné džínsy aj naďalej dopĺňajú ponuku KVL by Kenvelo túto sezónu. Sféra svetlých a tmavomodrých odtieňov je obsiahnutá v oboch kúskoch.

PROJEKT SPORT LAB – je to náš najinovatívnejší rad, na ktorý sme mimoriadne hrdí.

Stavili sme na športové oblečenie určené na každodenné nosenie s veľmi dôležitou vlastnosťou – pohodlnosťou. Kľúčovým materiálom je teplá bavlna s jednoduchým dizajnom a prepracovaným strihom v kompozitnom štýle, vhodná na každodenné nosenie a rôzne príležitosti.

Šport spôsobil revolúciu v našom životnom štýle, ktorý sa pretavil aj do nášho šatníka.

KVL URBAN FREE STYLE

LEE COOPER JESEŇ – ZIMA 2022

Značka Lee Cooper bola založená v EAST END LONDON 1908 ako prvá autentická denim značka v Európe. Od roku 1908 až do dnes LeeCooper pokračuje v písaní príbehu nových kultúrnych hnutí.

Príbeh slobodných duchov, ktorí smelo posúvali hranice mentalít a kultúr, vďaka čomu si dnes môžeme užívať štýlovú a kultúrnu slobodu ako ju poznáme.

Svoje značky nosíme s hrdosťou, logo Lee Cooper sa stáva podstatným vyhlásením slobody, štýlu a vkusu.

Kúsky jesennej/zimnej sezóny tvoria džínsy, košele, svetre, mikiny, bundy, ale aj tričká s krátkym rukávom v rôznych farbách a v rôznych potlačách plus nový rad, na športový, ľahký a multifunkčný štýl.

Túto sezónu predstavujeme kolekciu jeseň/zima 2022, ktorá je autentická. Mestský štýl sa snúbi s britskou paletou farieb ako je tmavomodrá, biela a červená.

DÁMSKA KOLEKCIA

Nová kolekcia pre ženy sa točí okolo autentického britského denimu so zavedeným label Lee Cooper.

Týmto spôsobom sú outfity vhodné na viacero momentov dňa, na rôzne aktivity – od skorého rána s kávou v kancelárii až po neskoré večery v meste s priateľmi.

Kľúčovými kúskami sú svetre, kárované košele, bavlnené tričká s dlhými a krátkymi rukávmi, vesty a prešívané bundy. Súčasťou kolekcie sú aj jemne pletené svetre v odtieňoch fialovej, námorníckej modrej a kardinálskej červej, pletené šaty, ktoré zvýrazňujú ženskosť aj v ležérnych outfitoch.

Džínsové oblečenie Lee Cooper je vyrobené z pravého denimu.

Kapsulová kolekcia Lee Cooper Sportwear pozostáva z funkčného športového oblečenia. Táto kolekcia kladie dôraz na funkčnosť, prezentuje ľahké bundy, mikiny, bavlnené blúzky, ako aj tepláky. Všetko v odtieňoch červenej a námorníckej modrej, ktoré sa dajú ľahko kombinovať.

Kľúčové sú detaily umiestnené na úplete, štylizovaná britská vlajka, ktorá sa nachádza na prednej strane tričiek a červené štítky s názvom značky, umiestnené na vreckách džínsov.

Paleta farieb pozostáva zo špecifických farieb pre jeseň. Začíname čiernou farbou pre všetkých, ktorú dopĺňame tmavomodrou, modrou a zvýraznenými farbami červenej, šedej, bielej a odtieňmi fialovej.

PÁNSKA KOLEKCIA

Kúsky z pánskej kolekcie sú silné a vhodné pre súčasných aktívnych mužov. Nájdeme tu bundy a prešívané vesty s kapucňou aj bez. Jemne pletené svetre, hladké, kárované a džínsové košele s decentnou potlačou. Tričká s rôznymi nápismi britskej značky a mikiny s kapucňou s kontrastnými detailmi a zapínaním na zips. Bunda z umelej kože dodáva viac mužnosti s originálnymi džínsami Lee Cooper.

Farby sú podobné ako pri dámskej kolekcii. Prevládajú odtiene tmavomodrej, zelenej, bielej, žltej a rôzne odtiene červenej, sú kombinované s precíznymi líniami oblečenia.

Kolekcia Lee Cooper jeseň – zima 2022/2023 pre mužov vyžaruje silu a čisto mužský postoj.

V zime Vás zahrejú rukavice, čiapky a mäkké hrejivé šály, monochromatické modely, s ktorými ľahko zladíte akýkoľvek outfit.

To všetko s logom Lee Cooper.

Všetky tieto kľúčové kúsky sú dostupné v kolekcii LeeCooper jeseň – zima 2022.

Príbeh značky Lee Cooper pokračuje cez všetkých, ktorí radi nosia svoju obľúbenú značku slobodne a dokážu ňou dobyť svet.

VENOVANÉ DENIMU, VENOVANÉ ŠTÝLU !

Top