Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

ORSAY

Kontakty

T: 032 642 10 35

E: laugariciotrencin@orsaystore.sk

W: www.orsay.sk

Otváracia doba

PO - NE 9:00 - 21:00

Firma ORSAY sa môže pochváliť viac ako štyridsať ročnou skúsenosťou s tvorbou módneho oblečenia pre elegantné a sebavedomé ženy, ktoré majú vlastný štýl a sledujú módne trendy. ORSAY navrhuje ženské oblečenie pre každý štýl a každú osobnosť s vášňou a stala sa úspešnou módnou značkou pre mladé ženy v 26 krajinách. Móda značky ORSAY prináša pocit prirodzenej krásy, vďaka ktorej sa žena cíti atraktívna a výnimočná. Pestrú kolekciu tvoria: CITY, CASUAL, MODERN CLASIC, JEANS CORNER a PARTY, vďaka ktorým môžu ženy individuálne podtrhnúť svoju ženskosť v každej situácii. Značka ORSAY je zárukou módnych a kvalitných odevov za výhodnu cenu.
  
ORSAY je skratka pre mladé, módne a cenovo dostupné oblečenie, v ktorom ženy môžu vyjadriť svoju individuálnu ženskosť za všetkých okolností. To je pre nás záväzok a podľa toho orientujeme naše každodené činnosti. 

ORSAY ponúka ako novinku parfémy. Vône sú spojením francúzskeho šarmu a mágie, ktoré sa po rozprášení výnimočne rozvíjajú na pokožke.

“Našim prianím je, aby mala každá žena možnosť vyjadriť svoju individualitu vo svojich outfitoch. Chceme navrhnúť módu pre moderné a sebavedomé ženy, ktoré sa chcú obliekať vždy elegantne, žensky a aktuálne podľa vlastného vkusu a štýlu”.

Top