Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Blog

Láska nebeská – aby váš vzťah prekvital

Ak ste čerstvo zaľúbení, čas strávený spoločne býva sprevádzaný iskrami v očiach, vzrušením, nadšením z každej spoločnej aktivity a dokonalým šťastím. Na to aby vás všedné dni neprevalcovali a váš vzťah dlhodobo prekvital je však nevyhnutné trocha sa posnažiť.

Odborníci radia najmä veľa komunikovať, vážiť si toho druhého, či venovať mu plnú pozornosť. A ak do toho pravidelne zapojíte niektoré z nasledujúcich tipov, budete mať našliapnuté na to, aby ste vo vzťahu boli šťastní dlhodobo. Myslite na ne nielen na Valentína, kedy je spoločensky „povinné“ prejavovať si lásku.

UVARTE SI SPOLOČNE VEČERU, PRIPRAVTE DEZERT ALEBO DRINK

Nakúpte si suroviny na recept, ktorý chcete vyskúšať. Nalejte si pohár vína alebo iný obľúbený nápoj, pustite hudbu a dajte sa spoločne do varenia či pečenia. Žiadne ponáhľanie, užívajte si aj samotnú prípravu a čas pri spoločnej aktivite. 

Pripravte napríklad domáce hamburgery, vyskúšajte si zrolovať sushi podľa návodov na internete, príjemným chuťovým zážitkom je syrové fondue, alebo čokoládové fondue s ovocím. 

A ak ráno skoro nevstávate, vyskúšať môžete miešanie obľúbených drinkov. Ak vás aktivity v kuchyni nebavia, podporte návštevou svoju obľúbenú reštauráciu/kaviareň, alebo si objednajte jedlo domov a vychutnajte si ho v kľude a pri spoločnom rozhovore.

SKÚŠAJTE SPOLU NOVÉ/NEVŠEDNÉ AKTIVITY

Choďte sa zabaviť do laser arény, vyskúšajte virtuálnu realitu, požičajte si výstroj a zaplaťte si obaja inštruktora lyžovania ak lyžovať neviete, choďte do wellness, kúpte si korčule na ľad a učte sa spolu korčuľovať, choďte na lezeckú stenu, spravte si piknik – v lete na lúke alebo v zime na zamrznutom kopci s výhľadom. Kúpte si plátno a farby a namaľujte spolu obraz, alebo si raz za čas kúpte novú spoločenskú hru, ktorú si občas zahráte. 

Buďte kreatívni a odvážni, stojí to za to! Budete mať nové témy na rozhovor, dôvody na radosť, tešenie sa a oživenie bežných dní.

PRIPRAVTE SI RAŇAJKY DO POSTELE

Dedoles

Ako by ste sa cítili, keby si váš partner(ka) nečakane privstal a pripravil pre oboch bohaté raňajky do postele? Ak by šiel dokonca kúpiť čerstvé pečivo, mal by o bodíky naviac. Vás by po zobudení čakali tanieriky s voňavými croissantami, žemličkami, vajíčkami, zeleninou, jogurt, nakrájané ovocie, džús, kávička alebo úplne iné dobroty, ktoré máte radi. No nemilovali by ste ho (ju) zase o kúsok viac?

PREKVAPUJTE PARTNERA/PARTNERKU DARČEKMI AJ VO VŠEDNÉ DNI
Nemusí ísť o drahé dary. Akékoľvek nečakané prekvapenie venované z lásky (väčšinou) poteší. Je prejavom toho, že ste na partnera mysleli aj vtedy, keď ste neboli v jeho blízkosti. Že vám na ňom neustále záleží, že pre vás niečo znamená a že ho (ju) ľúbite. Kúpte po ceste z práce kvietok, zopár zákuskov, čokoládu, alebo fľašu sektu, ktorú si spolu večer otvoríte a oči partnera sa zaručene rozžiaria. 

Delikateso
Fann parfuméria
Kaviareň Glacio
BAGGER
Dedoles
Kvetinárstvo Flamengo
MATYŠÁK SHOP

Ktorý z predchádzajúcich tipov vyskúšate ako prvý? 🙂

Top