Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Zábava

Funnyland

Rodinný zábavný park FUNNYLAND je cez 1100 m2 zábavy a relaxu. Pre deti od 0-3 rokov nájdete u nás samostatný detský kútik. Pre staršie deti ako 3 roky je určená obrovská multifunkčná preliezačka, kde sú aj trampolíny aj multifunkčné športové ihrisko. Rozprávky si u nás môžu deti pozrieť v minikine. Pre rodičov je určený relaxačný priestor WELLNESS a objednať sa dá aj na rôzne masáže tela.

Viac informácií

LASER ARÉNA

V duchu hesla „baviť sa, zažiť, nakupovať“ je tu novootvorená LASER ARÉNA na 1.poschodí, odkiaľ si odnesiete jedinečný zážitok z hry, spoznáte netypický svet virtuálnej reality, poriadne sa zapotíte ale hlavne, odreagujete od všedných starostí. Určite stojí za to vyskúšať si tento netypický, ale čím ďalej obľúbenejší druh zábavy.

Viac informácií

MONACO

MONACO už viac ako 25 rokov predstavuje to najlepšie z hazardného priemyslu na Slovensku. Po celú dobu pôsobenia na trhu ponúkame našim návštevníkom tú najvyššiu úroveň služieb, neprekonateľné zážitky a nadšenie z výhry. Prevádzky MONACO nájdete na viac ako 30 miestach na Slovensku. Každá naša prevádzka je vybavená výberovým komfortným zariadením a najkvalitnejšou hracou technikou.

Viac informácií
Top