Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Blog

Oživte svoj outfit farbami jari/leta 2022

Narcisovožltá, limetková zelená, fialová v odtieni Veri Peri či Georgina, viaceré odtiene ružovej, hrejivá červená, oranžová, prístavná modrá, všetky odtiene čokoládovej a maslovej farby a ďalšie trendy farby jari/leta 2022 spájajú našu potrebu pokoja a pohodlia so slobodným optimizmom

Aktuálna sezóna je skrátka plná farieb a módne kolekcie hýria najrôznejšími odtieňmi. Je na vás, či tieto farby zvolíte na na sukni, šatách, tope, doplnkoch, alebo sa do nich zahalíte kompletne celá. Ak máte chuť po jednofarebnom outfite, smelo do toho. Vyberte si niektorú z výrazných farieb a budete v ňom neprehliadnuteľná.

Posvietili sme si na farby tejto sezóny aj v našich predajniach a vybrali niekoľko outfitov na inšpiráciu:

VÝRAZNÁ RUŽOVÁ
Je ružová vaša obľúbená farba? Potom ju s radosťou noste vo všetkých jej odtieňoch od jemných cez žuvačkovú až po výraznú sýtu ružovú. Tá posledná je túto jar skutočne trendy a priam vyzýva ku komplimentom.

Dolaďte svoj outfit do dokonalosti doplnkami:

Planet Paris: šaty, kabelka, slnečné okuliare, ROBEL: lodičky

NARCISOVO – ŽLTÁ
Absolútnym protikladom chladnému počasiu je táto farba evokujúca teplo a šťastie. Môžete ju kombinovať so sýtou zelenou, nebesky modrou alebo klasickými odtieňmi: biela, sivá, čierna. Ak je na vás celý žltý outfit príliš výrazný, oživte ten svoj aspoň žltou kabelkou alebo náramkom.

LENNER: šaty, čiapka, džínsová bunda, hodinky

HREJIVÁ ČERVENÁ
Jedna z top trendov tejto sezóny. Intenzívna, teplá a rozhodná. Zobrazuje pevný pocit dominancie, sebavedomia a zrelosti silnej ženy. Ak chcete zažiariť, zvoľte monochromatický outfit v tejto výraznej farbe. Ak sa vám žiada zjemnenie, skombinujte ju s niektorým z klasických odtieňov tejto sezóny ako snehobiela, jemná béžová či šedá. 

DESIGUAL: šaty, koženková bunda, kabelka

VÝRAZNÉ FIALOVÉ ODTIENE
O odtieni Veri Peri, farbe roka 2022, ste už určite počuli. Je pomerne žiarivá, výrazná fialová s modrým odleskom a má vyjadrovať kreativitu, zvedavosť a ducha novej energie a digitalizácie.

Ďalším hitom tejto sezóny je však aj odtieň georgíny – výraznej modro – červenej farby, ktorá vyžaruje dynamickú atmosféru. Stačí jeden kúsok a všimne si vás každý.

LINDEX: blúzka, nohavice, opasok, slnečné okuliare

Ktorý z outfitov najviac zaujal vás?

Top