Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Blog

Aké sú trendy doplnky na leto 2022?

Leto – to sú stretnutia s priateľmi, hudobné festivaly, dovolenky, kúpanie či grilovačky. Oblečenia nosíme menej, častejšie obliekame plavky a siahame aj po užitočných či trendy doplnkoch.

Slnečné okuliare a pokrývky hlavy spolu s kvalitným opaľovacím krémom sú základom toho, aby sme slnečné dni prežili bez ujmy na zdraví. K letným festivalom, koncertom a množstvu letných stretnutí patrí aj bižutéria a šperky, ktoré podčiarknu celý outfit. 

V predajni BIJOU BRIGITTE sme si posvietili na kúsky, ktoré sú toto leto IN.

SLNEČNÉ OKULIARE 
Vsaďte na okuliare s hrubými bielymi rámami a retro tvarom. Hodia sa k tmavým aj svetlým odtieňom pleti, akejkoľvek farbe vlasov a najviac vyniknú pri outfite v jemných farbách. Odvážlivci môžu vyskúšať neónové okuliare – farebné šošovky či neónové rámy. Čím pútavejšie, tým lepšie.

Kovové rámy sú zase nadčasovou klasikou, vyskúšajte napríklad 6 uholníkové rámy s jemne farebnými šošovkami. A ak vám jemné dizajny veľa nehovoria, vsaďte na veľké štítové okuliare, ktoré zakryjú veľkú časť tváre a sú skvelý spôsob ako chrániť oči pred škodlivým UV žiarením.

NÁHRDELNÍKY
Zvoliť môžete jeden s veľkými očkami, alebo navrstviť viacero tenkých čo vyzerá obzvlášť vynikajúco na opálenej pokožke. 

Najviac trendy sú retiazky doplnené rôznymi nápismi, písmenami, srdiečkami či kvetmi a nebojte sa ani farebných kameňov. 

Perlové náhrdelníky alebo aspoň prívesky s perlami sú nestarnúca klasika, ktorá bude v móde stále.

NÁUŠNICE
Čím dlhšie a mohutnejšie, tým lepšie. Vsadiť tiež môžete na asymetriu, kedy budete mať každú náušnicu inú, nemusia mať ani jednotný dizajn. Napríklad si vyberte jednu dlhšiu a druhú kratšiu, alebo úplne malú.

PRSTENE
Zvoľte si buď naozaj robustný prsteň, alebo viacero tenkých v podobnom dizajne, ktoré si dáte na viaceré prsty.

KLOBÚK
Slamené klobúky so širokým okrajom vynikajúco ochránia tvár, krk aj ramená od prudkého letného slnka. Okrem toho vyzerajú výborne nielen naživo, ale aj na fotkách z pláže. Trendy sú aj kovbojské, s rozstrapkanými okrajmi, úzkym okrajom či do tvaru kužeľa aké nosia v Ázii. 

Okrem slamených môžete siahnuť aj po elegantnejších látkových, ktoré sa viažu pod bradou, alebo po hite posledných rokov – bucket klobúku, ktorý si postupne zamilovali ženy aj muži.

Bez ktorého doplnku nevyjdete v lete z domu vy?

Top