Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Blažek

Kontakty

T: 032 64 21 002

E: trencin@blazek.sk

W: www.blazek.sk

Otváracia doba

PO - NE 9:00 - 21:00

KOLEKCIA VESMÍR – JESEŇ ZIMA 2023/24INŠPIRÁCIA
Vesmír je ohromujúcim zdrojom inšpirácie pre módnu brandžu. Jeho nekonečné priestory, hviezdy, planéty a ďalšie kozmické objekty podnecujú našu predstavivosť a kreativitu. V kolekcii pre sezónu jeseň zima 2023/24 nám poskytol hneď niekoľko zaujímavých prvkov, ktoré sme prepísali do našej pánskej kolekcie.

FAREBNOSŤ
Použili sme tmavé farby, ktoré pripomínajú vesmírny priestor a nočnú oblohu. Medzi ne patrí čierna, odtiene modrej a šedej. Tieto základné odtiene sú doplnené farebnými akcentami. Takáto farebnosť vytvára kozmickú atmosféru. 

Základnou nosnou farbou je modrá a jej tmavé odtiene.

ŠTRUKTÚRY A MATERIÁLY
Nová kolekcia je naozaj bohatá na sendvičové materiály obojstranného vzhľadu rôzneho charakteru v kontrastných farbách. Rovnako sme sa snažili vybrať módne materiály, na ktorých sa objavuje zaujímavý mikro vzor. 

Vyzdvihol by som materiál od firmy Olmetex, kde lícovú stranu tvorí jemný prací kord v károvanom vzore a rubovú stranu tvorí ľahký technický materiál v odtieni bordó. 

Ďalej stojí za zmienku materiál od značky Vitale Barberis Canonico. Opäť ide o obojstranný materiál, kde lícová strana má vlnený počesaný vzhľad a rubová strana pôsobí svojou štruktúrou ako bavlnený denim.

STRIHY
Kolekcia jeseň zima 2023/24 pekne nadväzuje na letnú kolekciu. Silueta pôsobí celkovo uvoľnene. 

Top