Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

LARA BAGS

Kontakty

W: www.larabags.sk

Otváracia doba

PO - NE 9:00 - 21:00

Naša spoločnosť, známa pod značkou LARA BAGS vznikla v roku 2003 transformáciou firmy s 5 ročnou históriou. Prevádzky LARA BAGS môžete na slovenskom trhu evidovať od roku 2004. Od tohto obdobia tvoríme širokú sieť predajní, ktorá sa postupne rozrastá. V roku 2013 sme expandovali aj do Českej republiky, kde takisto otvárame nové predajne.

Naše predajne postupne modernizujeme, čoho dôkazom je ich lepší a krajší dizajn, ktorý vzbudzuje vyšší záujem o našu značku zo strany zákazníka.

Zaoberáme sa predajom koženej galantérie. Našim zákazníkom ponúkame výber zo širokého sortimentu kabeliek, peňaženiek, kufrov, dáždnikov, opaskov a iného doplnkového tovaru. Modely kabeliek rozdeľujeme do letných a zimných kolekcií, ktoré sa odlišujú najmä farebnou pestrosťou. Tovar je vyrábaný z rôznych materiálov ako napríklad prírodná koža, ekokoža, PVC a nylon. Tovar dovážame najmä z Talianska, Francúzska, Nemecka, Číny a Indie. Väčšina našich modelov sú vlastnými modelmi firmy LARA BAGS, známe pod logom LB.

Prioritou spoločnosti LARA BAGS je spokojnosť zákazníkov a pozitívny prístup k nim.

Top