Obchodné centrum otvorené 9-21 H. Lidl otvorený 7-21 H. (NE 8-21 H.)

Robel

Kontakty

T: 0902 982 430

E: 320@robel.sk

W: www.robel.sk

Otváracia doba

PO - NE 9:00 - 21:00

Sme slovenská rodinná firma z tradičného obuvníckeho mesta  Partizánske. Našim zákazníkom už viac než 25 rokov ponúkame krásnu, zdravú  a štýlovú obuv, či módne doplnky. 

V našich predajniach ROBEL ako aj na našom e-shope www.robel.sk  nájdete štýl, kvalitu, komfort a funkčnosť v tom správnom pomere a jedinečných  prevedeniach.

 Naše  zdravie začína v nohách. Topánky sú nielen o kráse, ale zároveň  dotvárajú našu identitu. V ROBEL shoes & accessories zdôrazňujeme práve  dôležitosť správneho výberu topánky. Preto je náš sortiment zameraný na  kvalitnú zdravú obuv, ktorá je okrem iného aj štýlová. Topánka je jednoducho  základom zdravej nohy a tomu prispôsobujeme aj našu profesionálnu obsluhu  a poradenstvo pri predaji. 

 Sledujeme  súčasné trendy a starostlivo vyberáme z tisícov rôznych modelov  dámskej a pánskej obuvi od renomovaných výrobcov, tak aby boli splnené  požiadavky našich zákazníkov. Spolupracujeme s tými najlepšími značkami,  aby naši zákazníci mali vždy možnosť kúpiť si módny hit či nadčasovú klasiku,  ktorá s nimi zvládne náročnosť bežných dní. Vhodnou obuvou totiž dokážeme docieliť zázraky – podčiarknuť  svoj celkový vzhľad, osobnosť. 

Nerobíme,  čomu neveríme, nepredávame, čo nemáme odskúšané, robíme veci, ktoré dávaju  zmysel. Motivuje nás spokojný zákazník a sme šťastní, keď to celé funguje.

Našim  mottom je naše poslanie – Dokonalosť k Tvoji nohám

Top